Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Opolu

Strona główna

Witamy na stronie Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Opolu.

Aktualności

Wypelnij i zloz wniosek elektronicznie
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK


Od 9 listopada 2020 r. w województwie opolskim uruchomiony został nowy model obsługi podatników w Urzędzie Skarbowym. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Obecnie można skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”. Wystarczy wejść na stronę www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym lub na strony poszczególnych urzędów skarbowych.
umow wizyte w US
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK


Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym 2020/2021 zachęcamy do zapoznania się z oficjalnym komunikatem Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Poniżej zamieszczamy również treść komunikatu Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK


plakat chron siebie i innych
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK


Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020r. Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego posiada nową stronę Biuletynu Informacji Publicznych.
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK


UWAGA KLIENCI WINB W OPOLU

W trosce o bezpieczeństwo obsługa klientów Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Opolu odbywać się będzie telefonicznie, pocztą tradycyjną, oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej kontakt telefoniczny:
77 4531884
77 441 44 15
77 441 44 16
adres e-mail: biuro@winb.opole.pl
adres do korespondencji: Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Opolu ul. Ozimska 19, 45-057 Opole
adres ePUAP: /WINBOPOLE/skrytka

Rekomenduje się składanie podań za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Opolu, na platformie e-PUAP.
Składanie dokumentów możliwe jest również w siedzibie urzędu, bez kontaktu z pracownikami Inspektoratu, do specjalnej skrzynki podawczej umiejscowionej na korytarzu parteru budynku przy ul. Ozimskiej 19 w Opolu. W przypadku, gdy ze względu na rozmiar przesyłka nie będzie mieścić się w skrzynce podawczej lub umieszczenie w tej skrzynce przesyłki wiązałoby się z jej uszkodzeniem, korespondencja będzie przyjmowana w Kancelarii Ogólnej – pokój 112 (I piętro).
Przyjęcia interesantów odbywać się będą wyłącznie po dokonaniu rezerwacji terminu w formie telefonicznej lub elektronicznej. Przyjmowani będą wyłącznie interesanci w celu udostępnienia akt sprawy. Czas trwania spotkania będzie uzgadniany podczas rezerwacji terminu i wynosić może maksymalnie 45 minut. Na umówione spotkanie interesant powinien przybyć do siedziby Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Opolu nie wcześniej niż 5 minut przed wyznaczoną godziną. W przypadku spóźnienia pracownik przyjmujący interesanta może spotkanie skrócić lub przełożyć na inny dzień.
Przed wejściem do Inspektoratu należy przywołać pracownika dzwonkiem znajdującym się po prawej stronie drzwi wejściowych i zgłosić mu cel swojej wizyty.
Przyjmowane będą wyłącznie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów choroby, w szczególności bez: kaszlu, kataru, duszności, gorączki. W przypadku stwierdzenia objawów chorobowych lub/i wykazania podczas pomiaru temperatury, że temperatura ciała przekracza 37 stopni - interesant nie zostanie przyjęty w wyznaczonym terminie.Interesant zobowiązany jest przed wejściem do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Opolu do dezynfekcji dłoni, zakrywania ust, nosa podczas wizyty w Inspektoracie oraz poddaniu się kontroli temperatury.
Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK
plakat
>>>
Autor/zamieścił: AR/MK
 Wszystkie aktualności